طراحی کاتالوگ

حرفه ای ترین طراحی کاتالوگ را از ما بخواهید!

طراحی کاتالوگ یکی از مهمترین اصول و بنیانی ترین پایه چاپ کاتالوگ است.

چنانچه طراحی کاتالوگها به صورت حرفه ای و با اصول علمی طراحی نشود نمی تواند بر خواننده و یا مخاطب تاثیر بگذارد.

به طور مثال طراحی کاتالوگهای صنعتی به صورت صد در صد با کاتالوگ معرفی و فروش متفاوت است.

در کاتالوگ صنعتی عمده تمرکز طراح بر روی معرفی کالا و توانایی ها و استانداردها است. در این کاتالوگ نمی توان فقط بر روی زیبایی یک قطعه صنعتی و یا دستگاه تکیه کرد. بلکه باید توسط کاتالوگ، علاوه بر شکل و شمایل قطعه صنعتی، کیفیت و استاندارد آنرا به مخاطب القا کرد.

در کاتالوگ های صنعتی می بایست بر روی مشتریانی که از این کالا استفاده می کنند تمرکز کرده و به خوانندگان کاتالوگ یادآور شد که این کالا مشتریان بسیاری دارد و از آن به نیکی یاد می شود.

طراحی کاتالوگ

اما در کاتالوگ های تبلیغاتی شرایط کاملا متفاوت است.

به طور مثال در کاتالوگ مد و لباس، آن چیزی که اهمیت دارد نمایش زیبایی و سبک لباس است و آنچه که از اهمیت کمتری برخوردار است مشتریان لباس است مگر آنکه سلبریتی خاصی آنرا به تن کرده باشد که آن هم صرفا توسط تصویر به خواننده کاتالوگ انتقال می یابد.

طراحی کاتالوگ

مرکز طراحی کاتالوگ سخن

مدت زمان طراحی کاتالوگ چقدر است:

مدت زمان طراحی کاتالوگ بستگی به شرایط و عوامل مختلفی از قبیل تعداد صفحات کاتالوگ، آماده بودن یا نبودن مطالب و عکسها و تعداد دفعات تغییر بستگی دارد.

اما طراحی کاتالوگ به طور متوسط از دو روز تا نهایت یک هفته زمان نیاز دارد، که متناسب با شرایط مطالب و یا عکسها متغیر است.

هزینه طراحی کاتالوگها چقدر است :

هزینه طراحی کاتالوگها بستگی به تعداد صفحات کاتالوگ دارد.

معمولا هزینه طراحی میان کاتالوگ صنعتی و یا هنری و فروش و غیره تفاوتی ندارد و عموما قیمت نهایی بر اساس تعداد صفحات مشخص می شود.

روش طراحی کاتالوگها به چه صورت است؟

در مجموعه چاپ سخن، طراحی کاتالوگها بر اساس نوع و روش استفاده آن (کاتالوگ صنعتی، ساختمانی، پتروشیمی، مد و زیبایی و …..) توسط هنرمندان و اساتیدی با تخصص مرتبط طراحی و آماده می شوند.

این افراد از آنجایی که هم با بازار فروش و تبلیغات آشنایی کامل دارند و از سویی دیگر در آن رشته که قرار است کاتالوگ بر مبنای آن طراحی و چاپ شود متخصص هستند، لذا کاتالوگی بسیار حرفه ای و قدرتمند خلق می کنند.

بسیاری از طراحان چاپ سخن از نویسندگان و اساتید دانشگاه هستند که با علم و مهارت کامل و آکادمی اقدام به طراحی می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همینطور جهت سفارش طراحی می توانید به شماره های: 66121068 و 66930552  تماس حاصل کرده و درخواست خود را به ثبت رسانید.

با آرزوی موفقیت برای شما

جهت سفارش کاتالوگ می توانید به بخش سفارش کاتالوگ مراجعه کنید!